STEINHARDT


STEINHARDT

Sürdürülebilir konseptler ve yenilikçi ürünler

Taunusstein'daki üssümüzde 45 kişilik güçlü ekibimiz, yaratıcı ve sıra dışı fikirleri verimli ürünlere ve süreçlere dönüştürüyor. Ortaya çıkan yenilikler, yatırım ve çalıştırma maliyetlerinden tasarruf sağlar ve dünya çapında onay bulur.

Başarımızın arkasındaki felsefe: Benzersiz, müşteri odaklı çözümler sunuyoruz ve enerji için su gücü gibi mevcut kaynakları kullanıyoruz.

"Ekonomik, çevreye duyarlı" sloganımıza sadık kalarak, yenilikçi ürünlerimizle ve araştırma programlarına aktif katılımımızla teknolojinin en ileri noktasında faaliyet gösteriyoruz. Steinhardt, sağlam, güvenilir ve paranızın karşılığını veren ve pratik olarak bakım gerektirmeyen yanıtlar sunar. Müşterilerimiz önemli ekonomik avantajlardan yararlanmaktadır.

Çevre teknolojimizin hedef grupları arasında, tümü sürekli olarak yüksek kaliteli ürünlerimize güvenebilecek danışman mimarlar, mühendisler, planlamacılar, yetkili devlet daireleri, yerel makamlar, şehir şirketleri ve endüstri yer alır. ISO 9001 sertifikasına sahibiz, kaynakçılarımız profesyonel niteliklere sahiptir. Alman Su, Atık Su ve Atık Derneği mucit takdiri olan Ernst-Kuntze ödülünü iki kez kazandık ve Amerikan Su Çevre Federasyonu (WEF) tarafından Yenilikçi Teknoloji Ödülü'ne layık görüldük. Adımız uluslararası alanda iyi biliniyor, burada Almanya'da ve tüm dünyada acenteler aracılığıyla dağıtım yapıyoruz.

Geleceğe yönelik ürünlerimiz ve ilerici fikirlerimiz bize “Technology State Hesse”de en yenilikçi şirketler arasında bir yer kazandırdı.