Yağmursuyu Depolama Sistemleri

 

Geri dönüşümünü yapabilecekken, yağmur suyunun bertarafı için neden ödeme yapıyorsunuz? Yağmur Suyu Depolama Sistemleri sayesinde yağmur suyu kullanın, içme suyundan tasarruf edin ve çevreyi koruyun!

GEZER’den gelen yağmur suyu tanklarıyla, seranızdaki çimleri veya bitkileri sulamak için içme suyu kullanmanıza gerek yoktur. Bunun yerine, yağmur suyu, sulama amacıyla geri dönüştürülecek olan tanka beslenir. Yapraklar ve diğer döküntüler bir filtre ile toplanır ve geniş kanalizasyon, tanktaki su hacminin belirli bir seviyeyi asla aşmamasını sağlar.

 

Yağmursuyu Toplama Tankı 

GEZER yağmur suyu toplama tankı yağmur suyunu depolamanıza olanak tanır. Bu size ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz ücretsiz ve alternatif bir su kaynağı sunar.

GEZER yağmur suyu toplama tankı ile çim, çiçek ve bitkilerinizi içme suyu kullanarak sulamaya gerek yoktur. Yeraltında bir tank kuruluyor ve binanın çatısından gelen yağmur sularının tamamı tanka besleniyor. Bir taşma borusu, tankın su seviyesinin asla belirtilen seviyenin üzerine çıkmamasını sağlar. Yağmurlama suyu için ödeme yapmanız gerekmez, ayrıca doğal kaynaklardan da tasarruf edersiniz. Kendi başına ve her şeyden önce serbest su kaynağını elde etmek için bir pompayı depoya bağlayın!