Prizmatik Tank

Su yönetimi projelerinde dikdörtgen odaların gerekli olduğu durumlar vardır. Geleneksel olarak bunlar, betonarme olarak inşa edilmiştir, ancak birçok su idaresi, ısmarlama, fabrika yapımı, modüler odaları tamamlanma hızı ve ekolojik nedenlerle teşvik etmektedir.

Weholite Modüler, birleşik kanalizasyon taşma (CSO) kontrol odalarını, pompa istasyonlarını, akış kontrol odalarını, havalandırma odalarını, tutma tanklarını ve diğer stratejik su yönetim ürünlerini oluşturmak için kullanılabilecek yeni bir üründür.

Weholite Modüler, GEZER’in ünlü Weholite boruları ile aynı olarak çok yönlülük, uzun ömür, çevre dostu özellikler ve değer mühendisliği sunar ve yer üstünde veya yer altında kullanılabilir.

Weholite Modüler sizin için ne yapabilir?

Türkiye'nin önde gelen su yönetimi çözümleri sağlayıcısı GEZER'in ilk düz panelli ürünüdür ve su endüstrisi inovasyonu ve gelişiminin ön saflarında yer almaktadır. Üretim ve imalat, nakliye, tasarım ve kurulum gibi işimizdeki temel yetkinlikler, Weholite Modular'e geleneksel malzemeler üzerinde güçlü bir rekabet avantajı sağlar.

GEZER her bir odayı müşteri şartnamelerine göre savak duvarları, kademeler, açıklıklar, boru mesnetleri, merdivenler ve benzeri gerekleri de içerek şekilde, ve trafik yükleri, yeraltı suyu basıncı ve toprak yüklerini dikkate alarak değer yaratır.

Weholite Modüler, en yeni 3 boyutlu sonlu eleman analiz yazılımını kullanarak özgün müşteri spesifikasyonlarına göre tasarlanmıştır. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak imal ve monte edilir.

Fabrika yapımı ürün kalitesi ve dayanıklılığı ile birlikte modüler tesisatın hızı ve ekonomisi, hem su hem de inşaat sektörlerinde tercih edilen çözüm olarak kabul edildi ve Weholite Modular'ı su şirketleri, tasarımcılar ve müteahhitler için bariz bir seçenek haline getirdi.

Tüm GEZER ürünlerinde olduğu gibi, Weholite Modüler odalar da fabrikadan sahaya kuruluma hazır ön-yapımlı çözümler olarak gelir. Ancak, şantiye lojistiği dikte ederse, Weholite Modüler sistem yetkin saha ekiplerimiz tarafından düz paket, kit formunda temin edilebilir ve sahada birleştirilebilir.

Weholite Modüler Sistem, geleneksel betonarme konstrüksiyona göre zaman, risk, atık azaltımı ve saha güvenliğini iyileştirme açısından sayısız proje avantajı sağlar.

Weholite Modular, daha yeşil hedefe doğru önemli ölçüde katkıda bulunabilir. Üretim, nakliye ve kurulum da dahil olmak üzere sürecin tüm aşamalarına yakından bakıldığında; Weholite Modular'ın karbon ayak izi, geleneksel malzemelerden, özellikle betondan,  önemli ölçüde daha düşüktür.

Weholite Modüler uygulamalar şunları içerir:

  • Yer hava ısı değiştiricileri
  • Anaerobik çürütücü tanklar
  • Jeotermal odaları
  • Yeraltı ve yerüstü yağmur suyu toplama tankları
  • Giriş yapıları
  • Modüler Kutular
  • CSO kontrol odaları
  • Pompa istasyonları
  • Akış kontrol odaları
  • Ventilasyon odaları