GEZER Hakkında

Termoplastik ürünlerle (PE,PP,PVDF,ECTFE,FEB,PFA) üretilmiş ürünler yapan; bu ürünlerle ilgili mamul, yarı mamul ürünlerin satış temsilciliği ile de uğraşan, endüstri lideri 40 yıllık bir firmayız.
 
Çevre, Kimya, Metal sektörleri için yerüstü ve yeraltında kullanılacak tüm termoplastik ürünleri ve imalatları tek bir çatı altında sunuyoruz.
 
Nitelikli iş gücümüz, son teknoloji ekipmanımız ve kaliteye olan güçlü bağlılığımızla, özel bir üretici arıyorsanız veya özel plastik uygulama hizmetleri sağlayıcısına ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz..

GEZER Hakkında
  • Vizyonumuz


  • GEZER Endüstri, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, müşteri memnuniyeti ötesinde müşteri bağlılığı yaratmaya çalışan ve beklentilerdeki değişimleri etkin bir biçimde izlemeyi hedef edinen bir kuruluştur.

  • Misyonumuz


  • Mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile farklı ihtiyaçları karşılayan altyapı ürünlerinin imalatını yapmakta ve tam müşteri memnuniyetini garanti etmektir.