GEZER Hakkında

1986 senesinde kurulan GEZER Endüstri / GEZER Plastik kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ve konusunda uzman bir ekip ile Termoplastik Altyapı Ürünleri (Yağmursuyu, Kanalizasyon Sistemleri) imalatı ve Termoplastik Ürünlerin (Kimyasal Depolama Tankları, Özel İmalatlar) temini ve imalatları ile uygulaması konularında ileri teknolojisi ile faaliyet gösteren bir kuruluştur. 

Yönetim anlayışı ve deneyimli çalışanları ile sürekli verimli örnekler sergileyen GEZER Endüstri / GEZER Plastik, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermenin mutluluğunu yaşatmaktadır.

GEZER Hakkında
  • Vizyonumuz


  • GEZER Endüstri, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, müşteri memnuniyeti ötesinde müşteri bağlılığı yaratmaya çalışan ve beklentilerdeki değişimleri etkin bir biçimde izlemeyi hedef edinen bir kuruluştur.

  • Misyonumuz


  • Mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile farklı ihtiyaçları karşılayan altyapı ürünlerinin imalatını yapmakta ve tam müşteri memnuniyetini garanti etmektir.