Yağ Kum Tutucu

Yağ-Kum Tutucular hidrodinamik ayırma teknolojisini kullanarak, yağmur suyu içindeki kaba çökeltileri, çer çöpü ve yüzen yağları tutan; özel tasarlanmış, doğrudan akışlı su arıtma cihazlarıdır. Bu teknoloji modüler yüksek debili bir arıtma sistemi olup, her hangi bir hareketli parçası yoktur ve tek bir girdap odası içinde cazibeli akış koşullarında çalışır.

Yağ-Kum Tutucu sistemleri hafif ve yüksek performanslı polietilen malzemeden imal edilir. Küçük oturma alanlı tasarım bu hafif ve dayanıklı malzeme ile birleşince, yerine montaj sırasında ağır kaldırma ekipmanı kullanımını gereksiz kılar.

Müşterilerimize uygun maliyetli ve en kısa sürede en iyi hizmeti sunabilmek için üretim tesislerimiz Gebze/Kocaeli’de bulunmaktadır. Yağ-Kum Tutucu genellikle hat dışı konfigürasyonda yerleştirilmekle birlikte başka tip konfigürasyonlar da mümkündür. Her ünitede kaldırma kulakları, yağmur suyu borularına giriş ve çıkış bağlantılarının hızlı ve kolayca yapılabilmesi için hazır bağlantı boruları bulunur. Bakım ve onarım işleri, kapalı alan giriş veya özel ekipmanları gerekmeden yüzeyden yapılabilir. Girdap odası temizliği genellikle bir vidanjör kullanılarak yapılır.

 

 

 

FİYAT TEKLİFİ ALMAK
İÇİN FORMU DOLDURUN